Nowe kanały w ofercie POINT

Miło nam poinformować , że  do oferty programowej POINT dołączą dwa nowe kanały lifestylowe: Travel Channel i Food Network. To prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy lubią odkrywać nowe miejsca i smaki.

Travel Channel– kanał 267; Dostępny w pakiecie Ekskluzywny Plus (częstotliwość 610 MHz)

Food Network– kanał 184; Dostępny w pakiecie Ekskluzywny Plus  (częstotliwość 546 MHz)Travel Channel prezentuje unikalne podejście do podróżowania. Programy przenoszą widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów, przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje i niezapomniane podróże. Travel Channel nadaje  przez 24 godziny na dobę. Do najbardziej popularnych programów należą: „Bez granic”, „Dziwaczne potrawy Ameryki”, „Czas na ślub” prowadzony przez Miss Universe Malaysia 2011, Deborah Henry, „Bert Zdobywca” i „Najwspanialsze trasy motocyklowe świata”. Zabieramy naszych widzów w wir prawdziwej przygody za każdym razem, kiedy zasiadają przed ekranem.


Food Network jest obecnie najlepszą stacją kulinarną w Polsce i należy do najszybciej rozwijających się marek na świecie. Kanał skradł serca wielu widzów, którzy każdego dnia szukają inspiracji, różnorodnej wiedzy i rozrywki na najwyższym poziomie. Food Network prezentuje zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne spojrzenie na gotowanie. Zachęca do eksperymentowania z potrawami, pomaga rozwinąć już nabyte zdolności i przedstawia świat kuchni od kulis. Podróże śladami potraw z każdego zakątka globu motywują do tworzenia nowych dań w zaciszu własnego domu.

Maleszko szkolenia biznesowe Warszawa